1901–1984
961
133 %
717 Kč
110 000 Kč
1914, 1918
2 x zinkografie, dřevoryt, lept
10 x 5 / 14 x 11 cm
Signatura: 4 x D monogram v tisku
litografie, dřevoryt
18,5 x 11 / 6 x 8 cm
Signatura: 2 x D monogram CB v tisku
dřevoryt, suchá jehla
11,5 x 6,5 / 6 x 3,5 cm
Signatura: UD C. Bouda, PU monogram CB v tisku
litografie
18,5 x 11 cm
Signatura: v desce CB
10,8 x 8 cm
kamenorytina s litografií
23 x 18 cm
Signatura: v desce CB
litografie
21,5 x 14,7 cm
Signatura: v tisku CB
litografie
20 x 14 cm
Signatura: v tisku CB
litografie
23 x 16,5 cm
Signatura: v tisku CB
litografie
26,2 x 19 cm
Signatura: v tisku CB
litografie
26,2 x 19 cm
litografie
23 x 18,7 cm
Signatura: CB
litografie
26,2 x 19 cm
Signatura: v tisku CB
akvarel
14 x 17 cm
Signatura: Cyril Bouda
kamenorytina, litografie
26 x 19 cm
Signatura: CB v tisku