1901–1984
959
133 %
717 Kč
110 000 Kč
akvarel
27,5 x 41 cm (výřez)
Signatura: PD C Bouda 1974
barevná litografie
28,5 x 22 cm
Signatura: PD C. Bouda, LD C. Bouda v tisku
barevná litografie
28,5 x 22 cm
akvarel
27,5 x 41 cm (výřez)
Signatura: PD C Bouda 1974
25,5 x 17,5 cm
Signatura: C. Bouda a monogram CB v tisku
tisk (?)
10,5 x 14,5 cm
Signatura: CB v tisku
ocelorytina
5,5 x 4 cm
Signatura: C. B. v tisku, C. Bouda v tisku na známce
3 x ocelorytina
5,5 x 4,5 / 5,5 x 5,5 cm
Signatura: 3 x C. B. v tiku, C. Bouda a jméno rytce v tisku na známkách