1901–1984
959
133 %
717 Kč
110 000 Kč
kamenorytina
25 x 19 cm
Signatura: CB v tisku
kamenorytina
24 x 19 cm
Signatura: CB v tisku
litografie
13 x 20 cm
Signatura: C. Bouda
kamenorytina
23 x 18 cm
Signatura: CB v tisku
kamenorytina, litografie
24 x 17 cm
Signatura: CB v tisku
kamenorytina, litografie
23,5 x 16,5 cm
Signatura: CB v tisku
litografie
17 x 10,5 cm
Signatura: C. Bouda
8 x 13 cm
Signatura: C. Bouda
litografie 90/200
19 x 13 cm
Signatura: C. Bouda
litografie 90/200
19 x 12,5 cm
Signatura: sign. PD C Bouda, v tisku CB
kamenorytina
25 x 19 cm
Signatura: CB v tisku
kamenorytina
24 x 18 cm
Signatura: CB v tisku