1901–1984
959
133 %
717 Kč
110 000 Kč
kamenorytina + litografie
26,5 x 19,3 cm
Signatura: CB
kamenorytina + litografie
26,5 x 19,3 cm
Signatura: C. B.
barevný mědiryt
10,5 x 6 cm
Signatura: CB
barevný mědiryt
10,5 x 6 cm
Signatura: CB
barevný mědiryt
10,5 x 6 cm
Signatura: CB
barevný mědiryt
10,5 x 6 cm
Signatura: CB
litografie
21 x 14 cm
Signatura: nesignováno
litografie
21 x 14 cm
Signatura: nesignováno
litografie 90/200
19 x 13 cm
Signatura: C. Bouda
litografie 90/200
19 x 13 cm
Signatura: C. Bouda
litografie 90/200
19 x 13 cm
Signatura: C. Bouda
litografie
19 x 13 cm
Signatura: C. Bouda