1901–1984
958
133 %
717 Kč
110 000 Kč
litografie
10,5 x 16 cm
Signatura: C. Bouda
barevná litografie
26 x 19 cm
Signatura: C. B. v tisku
barevná litografie
21,5 x 15 cm
Signatura: C. B. v tisku
barevná litografie
26 x 19 cm
Signatura: C. B. v tisku
litografie
11,5 x 6 cm
Signatura: C. Bouda
barevná litografie
26 x 19 cm
akvarel
13,5 x 17 cm
Signatura: UD Cyril Bouda
24 x 16 cm
Signatura: C. Bouda
barevná litografie
18,5 x 12 cm
Signatura: C. Bouda
kamenorytina, barevná litografie
26 x 19 cm
Signatura: C. B. v tisku
kamenorytina, litografie
26 x 19 cm
Signatura: C. B. v tisku
litografie
14 x 10 cm
Signatura: C. Bouda