barevná serigrafie
v 54 ✕ š 38 cm
Signatura: PD Tóth Dezider
barevná litografie
v 53,5 ✕ š 26 cm
Signatura: PD A. Klimo
reliéfní tisk
v 38 ✕ š 53,5 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
koláž, serigrafie, reliéfní tisk
v 46,5 ✕ š 30 cm
Signatura: PD Jos. Hampl 76
barevná serigrafie
v 52 ✕ š 36 cm
Signatura: PD Vl. Preclík
barevná litografie
v 31 ✕ š 40 cm
Signatura: PD Sendlerová Eva
barevný ofset
v 19 ✕ š 27 cm
Signatura: PD E. M.-Šimerová / 76.
barevná serigrafie
v 50 ✕ š 32 cm
Signatura: UD E. Ovčáček
barevná serigrafie
v 48,5 ✕ š 33 cm
Signatura: PD Mžyk Josef
barevná serigrafie
v 35 ✕ š 42,5 cm
Signatura: PD Milan Paštéka
kombinovaná technika, lavírovaná tuš, uhel, papír
v 32,5 ✕ š 50 cm
Signatura: LD J. Šíma 60
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej, plátno
v 81 ✕ š 100 cm
Signatura: PD J. Šíma 60, na rubu J. Šíma - 60
Vyvolávací cena: | 3 300 000 Kč |
stratifie – prořezávaný vrstvený papír, deska
v 44,5 ✕ š 62 cm
Signatura: PD monogram JK 61
olej, plátno
v 54,5 ✕ š 44,5 cm
Signatura: LN Jan Bauch 1960
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
olej, plátno
v 64 ✕ š 79,5 cm
Signatura: PD J. Jíra 67
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, plátno
v 60 ✕ š 70 cm
Signatura: LD J. Jíra 69, na rubu J. Jíra / 1969
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, plátno
v 64 ✕ š 92 cm
Signatura: LD K. Linhart 60., na rubu na štítku K. Linhart / 1960
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
v 79,5 ✕ š 39,5 cm
Signatura: LD Milada Marešová 1974
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
olej, sololit
v 48 ✕ š 61 cm
Signatura: PD 65 / Valter, Valter
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
v 72 ✕ š 100 cm
Signatura: PD J. Vohrabal 1965, na rubu J. Vohrabal 1965
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
kombinovaná technika, olej, lité barvy, vrypy, plátno
v 80 ✕ š 64 cm
Signatura: LD monogram OE 60, na rubu Eduard Ovčáček 1959
kombinovaná technika, asambláž, koláž, plátno, email, olej, deska
v 246 ✕ š 124 cm
Signatura: PD Istler 69
Vyvolávací cena: | 390 000 Kč |
variabilní reliéf, asambláž, hliník, železo, šrouby a matice, malba, patina, broušení
v 120 ✕ š 88 cm
Signatura: PN razidlem Janoušek 78
Vyvolávací cena: | 550 000 Kč |
olej, plátno
v 116 ✕ š 97 cm
Signatura: neznačeno