olej, plátno
v 64 ✕ š 30 cm
Signatura: LD Hnátek 78
olej, sololit
v 24,5 ✕ š 18,5 cm
Signatura: UD V. Menčík 79
voskový pastel, tužka
v 26 ✕ š 33 cm
Signatura: LD 1964 8/6 Valter K
lept 16/16
v 16 ✕ š 11 cm
Signatura: PD Hadlač 79
lept 14/14A
v 16,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD Hadlač 79
tapiserie - art protis
v 141 ✕ š 132 cm
Signatura: na rubu na štítku Jan Hladík / 1965
v 48,5 ✕ š 35,5 cm
Signatura: PD 4. 5. 1976 Načeradský
barevná serigrafie
v 34,5 ✕ š 44,5 cm
Signatura: PD Jankovič
v 46 ✕ š 29 cm
Signatura: PD Ivan Chatrný
grafický list
v 52 ✕ š 36 cm
Signatura: UD Dalibor Chatrný
litografie, akvarel
v 52,5 ✕ š 36 cm
Signatura: PD R. Fila
reliéfní tisk, tužka
v 53,5 ✕ š 37,5 cm
Signatura: PN Bartusz 1976
kresba tuší, barevné fixy
v 43 ✕ š 34 cm
Signatura: UD A. Lamr 76
koláž
v 54 ✕ š 38 cm
Signatura: PD Eva Kmentová
serigrafie 12/70
v 32,5 ✕ š 47 cm
Signatura: PD Kladek 76
v 40,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD Karlíková 76
kombinovaná technika, reliéf, barvy, hliníková fólie na papíru
v 40,5 ✕ š 30 cm
Signatura: LD Jaroslav Kapec 1976
serigrafie 26/70
v 38 ✕ š 54 cm
Signatura: PD Jiří Valoch 1974/76
koláž, tisk z výšky
v 35 ✕ š 23 cm
Signatura: PD Karel Trinkewitz
barevná litografie
v 33 ✕ š 44,5 cm
Signatura: PD Milena Šoltészová 76
barevná serigrafie 64/100
v 36 ✕ š 35,5 cm
Signatura: PD Adriena Šimotová 76
barevná serigrafie
v 45 ✕ š 31,5 cm
Signatura: PD Rudolf Sikora
grafický list
v 54 ✕ š 38 cm
Signatura: PD Rudolf Němec 76
v 38,5 ✕ š 26 cm
Signatura: PD J. Moldřík