litografie
v 13 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD Vlad Suchánek
suchá jehla , autorský tisk 7/13
v 64 ✕ š 41,5 cm
Signatura: UD Anderle 66
kombinovaná technika, kresba tuší, barevné fixy
v 62,5 ✕ š 44 cm
Signatura: LD A. Lamr 74
kombinovaná technika, akvarel, tuš
v 63 ✕ š 46,5 cm
Signatura: na rubu Vladimír Novák 1978
suchá jehla, lept 2/30
v 43 ✕ š 49 cm
Signatura: PD Naděžda Plíšková 1971
barevná serigrafie
v 33 ✕ š 33 cm
Signatura: PD Miloš Urbásek
barevná strukturální grafika 1/100
v 10 ✕ š 8 cm
Signatura: UD Rudolf Zörner
kontratyp 4/7
v 48 ✕ š 39,5 cm
Signatura: PD Jos. Hampl 68
suchá jehla 17/30
v 43 ✕ š 54 cm
Signatura: PD Jaroslav Vožniak 1972
monotyp, kombinovaná technika
v 53 ✕ š 27,5 cm
Signatura: UD Istler 77
suchá jehla, lept 6/40
v 64,5 ✕ š 49,5 cm
Signatura: PD Naděžda Plíšková 1974
kombinovaná grafická technika
v 39,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD F. Malý 65
litografie
v 25,5 ✕ š 16,5 cm
Signatura: PD F. Malý 74
kombinovaná grafická technika
v 39,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD F. Malý 65
barevná litografie
v 18 ✕ š 14 cm
Signatura: PD nečitelná 1980
vrstvený pauzovací papír, plátno, deska
v 120 ✕ š 120 cm
Signatura: na rubu Hilmar Jiří 77
kombinovaná technika, koláž, kresba, karton
v 70 ✕ š 49 cm
Signatura: PD monogram J. V. 1971
kombinovaná technika, koláž, kresba, olej, deska
v 59 ✕ š 43 cm
Signatura: na rubu na štítku monogram V. J. 1977
tisk z perforovaného plechu 3/60
v 53 ✕ š 73 cm
Signatura: PD Alena Kučerová 1978
kombinovaná technika, koláž, plátno
v 67 ✕ š 50 cm
Signatura: na rubu na blindrámu Jan Kubíček
kombinovaná technika, sololit
v 60 ✕ š 85 cm
Signatura: PD Zlín K. Machálek 1966, na rubu Karel-Zlín 1966
barevná litografie 168/200
v 26,5 ✕ š 56,5 cm
Signatura: LD Otto Stritzko, Otto Stritzko v tisku
akvarel, tuš
v 32,5 ✕ š 42,5 cm
Signatura: PD Fr. Líbal 1966
barevná litografie 22/30
v 26,5 ✕ š 22 cm
Signatura: PD M. Rittstein 79