kombinovaná technika, olej, barevné tuše
32 x 22 cm
Signatura: na rubu Wojnar 77
strukturální grafika 50/100
22 x 16,5 cm
Signatura: PD Přibyl
dřevoryt 173/300
16 x 9,5 cm
Signatura: PD D. Chatrný 64
propalování, koláž, kresba tužkou
59,5 x 83 cm
Signatura: PD 56/80 monogram S
lept, strukturální grafika, autorský tisk
79,5 x 60 cm
Signatura: PD L. Přibyl 64
kombinovaná technika, kvaš, karton
37 x 54 cm
Signatura: PD P. Rudolf 79
dřevěná kolorovaná plastika
v. 68 cm
Signatura: zespodu na podstavci Vlad. Preclík 74
1970-1993
olej, sololit
131 x 162 cm
Signatura: sign. PD Fr. Ronovský 70-93
Vyvolávací cena: | 270 000 Kč |
1974/1996/2003
olej, akryl, tužka, plátno
100 x 90 cm
Signatura: sign. na rubu Dalibor Chatrný
Vyvolávací cena: | 260 000 Kč |
akryl, plátno
90 x 90 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Kubíček 1973
Vyvolávací cena: | 460 000 Kč |
objekt, potištěný igelit, kovový rám
55 x 57 cm
Signatura: sign. na rubu na autorském štítku Wojnar 1973
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
pastel, tužka, fix, karton
72 x 51 cm
Signatura: sign. PD Milan Grygar 1969
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
asambláž, propalovaný dřevěný reliéf, barva
100 x 122 cm
Signatura: sign. LD monogram EO, na rubu E. Ovčáček 80
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
olej, plátno
100 x 161 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Vlastimil Beneš - MCMLXXIV
Vyvolávací cena: | 330 000 Kč |
olej, tempera, písky na kartonu
52,5 x 36,5 cm
Signatura: sign. UD E. Ovčáček 60, na rubu E. Ovčáček
olej, malířská lepenka
26 x 35 cm
Signatura: sign. PD J. Slavíček, na rubu Jan Slavíček 1969
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
kombinovaná technika, pastel, tuš
51 x 73 cm
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
kombinovaná grafiká technika, 35/40
97 x 74 cm
Signatura: sign. PD Anderle
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
režrot, strukturální grafika IV.
60 x 47 cm
Signatura: sign. PD D. Chatrný 1965
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, lité laky, karton
31,5 x 45 cm
Signatura: sign. LN Bělocvětov 72
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
89 x 94 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 67
Vyvolávací cena: | 390 000 Kč |