kombinovaná grafická technika, lept
v 18 ✕ š 13 cm
Signatura: UD Jan Mentlík 71, PD Jan Mentlík 1971 v tisku
v 13 ✕ š 8 cm
Signatura: LD V Komárek 65
v 22,5 ✕ š 14 cm
Signatura: UD J. Jemelková 70
barevná litografie 68/110
v 28,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: UD Hořának 72
akvarel, rytá kresba
v 62,5 ✕ š 42 cm
Signatura: PD K. Souček 60
akvarel, rytá kresba
v 62,5 ✕ š 43,5 cm
Signatura: PD K. Souček 61
akvarel, rytá kresba, papír na kartonu
v 62,5 ✕ š 45 cm
Signatura: PD K. Souček 62
rytá kresba
v 44 ✕ š 62,5 cm
Signatura: PD K. Souček 62
v 45 ✕ š 62 cm
Signatura: LD K. Souček 63
akvarel, rytá kresba
v 44,5 ✕ š 62 cm
Signatura: PN K. Souček 62
rytá kresba
v 43,5 ✕ š 62,5 cm
Signatura: LD K. Souček 62
rytá kresba
v 44,5 ✕ š 62,5 cm
Signatura: LD K. Souček 62
rytá kresba
v 42 ✕ š 62,5 cm
Signatura: LD K. Souček 62
v 41 ✕ š 59 cm
Signatura: LD K. Souček 62
akvarel, rytá kresba
v 45 ✕ š 62,5 cm
Signatura: PD K. Souček 60
akvarel, rytá kresba
v 435 ✕ š 62,5 cm
Signatura: PD K. Souček 62
v 44 ✕ š 62 cm
Signatura: PD K. Souček 62
rytá kresba
v 45,5 ✕ š 62,5 cm
Signatura: LD K. Souček 62
rytá kresba
v 44 ✕ š 62 cm
Signatura: LD K. Souček 62
litografie
v 28 ✕ š 19 cm
Signatura: PD Jan Kotík 80
litografie
v 16,5 ✕ š 19 cm
Signatura: UD Jan Kotík 80
litografie
v 27 ✕ š 20,5 cm
Signatura: UD Jan Kotík 80
litografie
v 20,5 ✕ š 16 cm
Signatura: UD Jan Kotík 80
litografie
v 28 ✕ š 18 cm
Signatura: UD Jan Kotík 80