koláž, kresba tuší, tužkou, karton
v 59,5 ✕ š 40,5 cm
Signatura: PD monogram V. J. 1972
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
2 x linoryt, ruční tisk (11/20, 6/10)
23 x 23 / 23,5 x 32,5 cm
Signatura: PD monogram J68 / J69
dřevoryt 28/180
v 20 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD AGrmelová 73
barevná litografie, autorský tisk
v 25 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Dibiáš 76
v 13,5 ✕ š 12 cm
Signatura: PD B. Lacina
barevná litografie 109/125
v 51,5 ✕ š 26 cm
Signatura: PD Liesler 80, na rubu Josef Liesler
suchá jehla 70/80
v 24,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD J. Klápště 80
barevná litografie
v 13,5 ✕ š 6,5 cm
Signatura: UD Liesler 71.
olej, plátno
v 71 ✕ š 81 cm
Signatura: na rubu na blindrámu V. Boštík 1980
litografie 7/10
v 20 ✕ š 20 cm
Signatura: PD J. Samek 78
monotyp
v 23 ✕ š 19 cm
Signatura: PD Kučera / Kučera 69
barevný lept 30/80
v 14,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD L. Kuklík 76
litografie
v 12,5 ✕ š 16 cm
Signatura: PD Vojt Sedláček
litografie
v 12 ✕ š 16 cm
Signatura: LD Vojt Sedláček 69
lept 1/50
v 11 ✕ š 5 cm
Signatura: PD Kábrt Jos 80
serigrafie 27/60
v 220 ✕ š 38,5 cm
Signatura: LD Sýkora 1967/2009
olej, kryl, písek, textil, pytlovina, lepenka
v 108 ✕ š 80,5 cm
olej, plátno
v 79,5 ✕ š 39,5 cm
Signatura: LD Milada Marešová 1974
kombinovaná technika, lavírovaná tuš, uhel, papír
v 32,5 ✕ š 50 cm
Signatura: LD J. Šíma 60
kombinovaná technika, reliéf, frotáž, grafit, perforace
61,5 x 49 cm (list)
Signatura: UD Adriena Šimotová 80
roláž, karton
v 27 ✕ š 69,5 cm
Signatura: PD monogram JK 68, na rubu Jiří Kolář 68
suchá jehla 7/30
v 54 ✕ š 66,5 cm
Signatura: PD Jaroslav Vožniak 77
serigrafie 23/100
v 52 ✕ š 37,5 cm
Signatura: PD Peter Engels 77
litografie
v 30,5 ✕ š 40 cm
Signatura: PD Sendlerová E.