v 24 ✕ š 18 cm
Signatura: PD Oldřich Kulhánek 74
barevná serigrafie 2/25
v 40 ✕ š 40 cm
Signatura: PD Jan Kubíček 71
barevná serigrafie 2/25
v 40 ✕ š 40 cm
Signatura: PD Jan Kubíček 71
barevná serigrafie 2/25
v 40 ✕ š 40 cm
Signatura: PD Jan Kubíček 71
barevná serigrafie 2/25
v 40 ✕ š 40 cm
Signatura: PD Jan Kubíček 71
alchymáž
v 31,5 ✕ š 25 cm
Signatura: UN monogram NL 14. 10. 72
alchymáž, kresba tuší
v 32,5 ✕ š 25 cm
Signatura: UD monogram NL 22. 11. 72
alchymáž
v 31,5 ✕ š 25 cm
Signatura: UD monogram NL 30. 11. 72
kombinovaná technika, alchymáž, kresba tuší
v 32,5 ✕ š 25 cm
Signatura: U monogram NL 28. 8. 72
barevná litografie 29/35
v 50,5 ✕ š 38,5 cm
Signatura: PD F. Gross 76
koláž
v 24,5 ✕ š 20 cm
Signatura: na rubu Jiří Kolář 63
tuš, tempera, papír na lepence
v 19,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: na rubu Edita Plicková 70
barevná litografie
v 10 ✕ š 7 cm
Signatura: UD K. Oberthor 70
v 19,5 ✕ š 14,5 cm
lept 4/50
v 10 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Kábrt Jos 79
v 6,5 ✕ š 7 cm
Signatura: PD Kábrt Jos 79
litografie 7/20
v 25 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Vojt Sedláček 71
litografie
v 12 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Vojt Sedláček, na rubu Vojt Sedláček / 12/XI. 65.
3 x barevná litografie (11/200)
11 x 8 / 13 x 10 cm
Signatura: 3 x PD B. Krátký (75, 76, 78)
4 x barevná litografie
8 x 5 / 8,5 x 6 cm
Signatura: 4 x UD B. Krátký (72, 78)
litografie
v 11 ✕ š 15 cm
Signatura: LD Vojt Sedláček 65
v 11 ✕ š 9 cm
Signatura: PD Kábrt Jos 80
olej, dřevěná deska
v 25 ✕ š 28 cm
Signatura: na rubu A. Mikulka / 1980
2 x litografie
13,5 x 8,5 / 15,5 x 10 cm
Signatura: 1 x PD V Fiala, 2 x D monogram VF (71) v tisku