lept 4/70
v 43,5 ✕ š 33,5 cm
Signatura: PD Puchnarová 76
barevý lept
v 16 ✕ š 16 cm
Signatura: PD Miroslava Zychová
koláž, kresba perem, papír v papíru
v 54 ✕ š 38 cm
Signatura: PD Wojnar
mezzotinta 63/69
v 50 ✕ š 37,5 cm
Signatura: PD Jaroslava Pešicová - 1976
barevná litografie 20/73
v 43 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD F. Gross 76
lept, strukturální grafika
v 21,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD V. Zykmund 76
akvarel, tužka
v 53,5 ✕ š 38 cm
Signatura: PD Vl. Kompánek
kombinovaná technika, reliéfní tisk, kresba
v 50 ✕ š 35 cm
Signatura: PD Istler
lept 64/70
v 39,5 ✕ š 27,5 cm
Signatura: PD Adéla Matasová 76
kombinovaná technika, kancelářské sponky, otisky, papír
v 38 ✕ š 54 cm
Signatura: PD Č. Kafka
kombinovaná technika, sprej, tužka
v 38 ✕ š 54 cm
Signatura: LD ARudavský
tisk
v 22 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Karel Adamus
kresba kuličkovým perem
v 22 ✕ š 19 cm
Signatura: PD Kolíbal
akvatinta 54/100
v 24,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD D. Chatrný 66
v 19,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: UD Zd. Chotěnovský 67
v 7,5 ✕ š 5,5 cm
Signatura: LD A. Mikulka 72
lept 9/50
v 14 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD Kábrt Jos 80
4 x dřevoryt
18 x 8,5 / 20 x 9 cm
Signatura: 4 x B. Krátký
2 x barevná litografie
7,5 x 12,5 / 7,5 x 13 cm
Signatura: 2 x D B. Krátký 78
v 13 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD El Rožátová 72
v 9,5 ✕ š 4,5 cm
Signatura: PD Rožátová El 70
v 15 ✕ š 7,5 cm
Signatura: PD 1970 N. Synec
v 13,5 ✕ š 10 cm
Signatura: PD J. Severová, LD 1970
barevná litografie 79/100
v 22,5 ✕ š 13 cm
Signatura: UD K. Oberthor 70