dřevoryt 80/200, 2 x litografie
8 x 6 / 13 x 8,5 cm
Signatura: PD Olga Čechová 91, UD Jan Mentlík, PD Adéla Matasová 71
grafický list
12 x 9 cm
Signatura: PD D Štormová 67
barevná litografie
v 18 ✕ š 14 cm
Signatura: PD nečitelná 1980
barevná litografie
v 18,5 ✕ š 11 cm
Signatura: PD Standa
lept, autorský tisk
v 25 ✕ š 16 cm
Signatura: PD J. Pileček 68
v 19 ✕ š 24 cm
Signatura: PD monogram JS 71
olej, překližka
v 57 ✕ š 36 cm
Signatura: LD V. Urban, PD monogram V. U.
kombinovaná grafiká technika 35/40
v 97 ✕ š 74 cm
Signatura: PD Anderle
barevná serigrafie 37/45
v 48 ✕ š 48 cm
Signatura: PD Gekeler 69
kvaš, černý papír
v 9 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD monogram FH 64
kvaš, černý papír
v 9 ✕ š 12 cm
Signatura: PD monogram FH 64
kvaš, černý papír
v 9 ✕ š 12 cm
Signatura: PD monogram FH 64
kvaš, černý papír
v 9 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD monogram FH 64
kvaš, černý papír
v 9 ✕ š 12 cm
Signatura: PD monogram FH 64
kvaš, černý papír
v 9 ✕ š 12 cm
Signatura: LD monogram FH VII. 64
litografie s podtiskem
v 13 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD J. Šerých 71, monogram J. Š v tisku
barevná litografie
v 16 ✕ š 11 cm
Signatura: UD Sklenář
barevná litografie
v 16 ✕ š 11 cm
Signatura: UD Sklenář
barevná litografie
v 16 ✕ š 11 cm
Signatura: UD Sklenář
barevná litografie
v 16 ✕ š 11 cm
Signatura: UD Sklenář
litografie
v 16 ✕ š 11 cm
Signatura: UD Sklenář
litografie 173/200
v 13 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD V. Sivko 71
litografie
v 13 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD J. Hladík 71
3 x litografie
v 13,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD Hejna, UD Cinybulk, PD Z. Heritesová 71