v 30,5 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD J. Vyleťal 1974, LD monogram J. V.
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
kombinovaná technika, koláž, kresba, olej, deska
v 59 ✕ š 43 cm
Signatura: na rubu na štítku monogram V. J. 1977
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
kresba tuší, karton
v 57 ✕ š 57 cm
Signatura: LN Jiří John 1969
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
kombinovaná technika, asambláž, olej, plátno
v 38 ✕ š 32,5 cm
Signatura: LD Istler 66
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
kombinovaná technika, karton, deska
v 37,5 ✕ š 32 cm
Signatura: UD Istler 61
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
chiasmáž, reliéf
v 44 ✕ š 32 cm
Signatura: na rubu Jiří Kolář / 1968
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
kombinovaná technika, koláž, kresba, karton
v 70 ✕ š 49 cm
Signatura: PD monogram J. V. 1971
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
vrstvený pauzovací papír, plátno, deska
v 120 ✕ š 120 cm
Signatura: na rubu Hilmar Jiří 77
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |
kvaš, černý papír
v 9 ✕ š 11,5 cm
Signatura: LD monogram FH 64
kvaš, černý papír
v 9 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD monogram FH 64
kvaš, černý papír
v 9 ✕ š 11,5 cm
Signatura: LD monogram FH 7. VII. 64
kvaš, černý papír
v 9 ✕ š 11,5 cm
Signatura: LD monogram FH 64
2 x kombinovaná grafická technika, novinový papír
20,5 x 32 / 12 x 20,5 cm
Signatura: 2 x PD monogram DP 60
originalní fotografie, papír na papíru
v 24 ✕ š 17,5 cm
Signatura: na rubu fotografie Václav Chochola / Paris 69, na rubu papíru Václav Chochola 69, dole na papíru Václav Chochola Paris
monotyp
v 30 ✕ š 19,5 cm
Signatura: RD J H Kocman
kresba perem
v 38 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD Pešicová 65
akvarel, kresba perem
v 9,5 ✕ š 9 cm
Signatura: PD monogram K 60
pastel, akvarel, ruční papír, oboustranná kresba
v 41 ✕ š 29 cm
Signatura: PN Načeradský 72 / PD Načeradský 72
tempera, lepenka
v 64,5 ✕ š 40 cm
Signatura: PD Lesková 1968
olej, plátno
v 38 ✕ š 61 cm
Signatura: PD nečitelná, na rubu na blindrámu autorské razítko František Líbal
barevný pastel
v 28 ✕ š 41 cm
Signatura: PD M. Holý 68
akvarel, pastel
v 24,5 ✕ š 43 cm
Signatura: LD K. Živný 1962, na rubu K. Živný / 1962
kresba tuší, barevné fixy, ruční papír
v 61 ✕ š 42 cm
Signatura: UD A. Lamr 72
v 59 ✕ š 41,5 cm
Signatura: NU Aleš Lamr 72