barevná litografie 91/100
v 25,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: UD M. Rittstein 79
barevný lept 5/6
v 23,5 ✕ š 31 cm
Signatura: PD Zdeněk Fuksa 65
tisk
v 20 ✕ š 13,5 cm
Signatura: UD Jeňýk 75
barevné fixy, ruční papír
v 13 ✕ š 13 cm
Signatura: UD Boštík 75
kombinovaná technika, lepenka
v 22 ✕ š 27 cm
Signatura: UD monogram VU
barevný lept 20/50
v 31 ✕ š 24 cm
Signatura: UD Janíček 72
barevný lept 34/100
v 25,5 ✕ š 19 cm
Signatura: UD B. Waageová, PD 1978
lept 24/100
v 15 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD J. Otava 1977
kresba tužkou, barevný fix
v 13 ✕ š 13 cm
Signatura: UD K. Oberthor 72
akvatinta 89/100
v 24,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD D. Chatrný 66
v 9,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD Ivan Chatrný
v 17,5 ✕ š 10 cm
Signatura: PD Boška
v 9 ✕ š 5 cm
Signatura: PD Tockstein 1967
v 17,5 ✕ š 8 cm
Signatura: PD Ant. Homolka
serigrafie 23/35
v 40 ✕ š 40 cm
Signatura: PD R. Valenta 79
serigrafie 23/35
v 40 ✕ š 40 cm
Signatura: PD R. Valenta 79
běloba, černý papír
v 45 ✕ š 31 cm
Signatura: PD Kressa 78
olej, plátno
v 60,5 ✕ š 71,5 cm
Signatura: PD F. Malý 74
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, sololit
v 30 ✕ š 40 cm
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
olej, plátno
v 63 ✕ š 50,5 cm
Signatura: LD 1973 Jan Bauch
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
olej, plátno
v 110 ✕ š 90 cm
Signatura: PD J. Jíra 80, na rubu J. Jíra 80
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
chiasmáž, objekt, původní plexibox
v 59 ✕ š 88 ✕ h 37 cm
Signatura: monogram JK 71 na základně
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
kombinovaná technika, asambláž, olej, plátno
v 86,5 ✕ š 77 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 65, na rubu Eduard Ovčáček
kombinovaná technika, provazy, textilie, akronex, plátno
v 75 ✕ š 60 cm
Signatura: na rubu Eva Janošková 1964
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |