litografie
22 x 14 cm / 54 x 38 cm (list)
Signatura: PD Rudolf Němec 76
v 27,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD Škarohlíd
kombinovaná technika, reliéf, barvy, hliníková fólie, papír
v 40,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: LD Jaroslav Kapec 1976
v 48,5 ✕ š 34 cm
Signatura: UD Zd. Kučera
barevná serigrafie
v 38 ✕ š 30 cm
Signatura: PD Eduard Halberštát
v 38,5 ✕ š 32,5 cm
Signatura: PD Juraj Meliš
koláž, kresba tužkou
v 45 ✕ š 15 cm
Signatura: PD M. Šnajdr 79
kombinovaná technika, pastel, vrypy
v 30 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Troup
různé techniky
8,5 x 6,5 / 13,5 x 8,5 cm
Signatura: neznačeno, PD B. Štěpán, UD D. Chatrný, LD monogram EO 57, na rubu pozůstalostní razítko
v 26,5 ✕ š 39 cm
Signatura: PD V. Vašíček 66.
v 50 ✕ š 50 cm
Signatura: UD Alviani
barevná serigrafie 4/10
v 28 ✕ š 28 cm
Signatura: PD Niemeyer
barevná serigrafie 181/230
v 20 ✕ š 20 cm
Signatura: LD Tornquist 71
barevná serigrafie 42/140
v 36,5 ✕ š 41,5 cm
Signatura: RD signatura 67-73
barevná serigrafie
v 68 ✕ š 62,5 cm
Signatura: UD Howard Mehring 1970
v 50 ✕ š 50 cm
Signatura: UD Alviani
serigrafie 29/70
v 31,5 ✕ š 33 cm
Signatura: PD Ruth Wolf-Rehfeldt 77, na rubu autorké razítko
v 10 ✕ š 10 cm
Signatura: na rubu Robert Horvitz / 1974
v 10 ✕ š 10 cm
serigrafie 34/60
v 31,5 ✕ š 21 cm
v 10,5 ✕ š 9 cm
Signatura: UD Helmut Zielke 1973
barevná serigrafie 30/40
16 x 17,5 cm (65 x 50 cm list)
Signatura: PD Goeschl 78
barevná serigrafie 34/40
v 48 ✕ š 48 cm
Signatura: PD Gekeler 69
akvarel, papír na lepence
v 48 ✕ š 64 cm
Signatura: PD M. Netík 71.