1919–1996
711
148 %
204 357 Kč
2 070 Kč
950 000 Kč
litografie
5 x 10 cm
Signatura: Ota Janeček
60. léta
19,5 x 24 cm
Signatura: Janeček v tisku
13 x 7 cm
Signatura: Ota Janeček
akvarel, pastel
35 x 28 cm
Signatura: PD Ota Janeček 85
litografie
8,5 x 8 cm
Signatura: Ota Janeček
akvarel, pastel
34,5 x 29 cm
Signatura: LD Ota Janeček 1984
9 x 7,5 cm
Signatura: Ota Janeček
9,5 x 13,5 cm
Signatura: O. Janeček
barevná litografie 8/50
24 x 16 cm
Signatura: PD Ota Janeček 86
17 x 20 cm
8 x 7,5 cm
13 x 13 cm
Signatura: Ota Janeček