1919–1996
711
148 %
204 357 Kč
2 070 Kč
950 000 Kč
v 23 ✕ š 14,5 cm
Signatura: UD Ota Janeček
olej, sololit
v 41 ✕ š 32,5 cm
Signatura: PD Ota Janeček 89, na rubu Ota Janeček 89
v 5 ✕ š 4,5 cm
Signatura: UD autorské razítko
v 22,5 ✕ š 15 cm
Signatura: UD Ota Janeček
barevná suchá jehla
v 11,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD Janeček
barevný linoryt
v 26,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: LD Ota Janeček
v 17 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD Ota Janeček
v 14,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: neznačeno
linoryt, autorský tisk 6/7
26,5 x 11 cm
Signatura: PD Ota Janeček
v 19,5 ✕ š 10 cm
Signatura: UD Ota Janeček
v 18,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: UD Ota Janeček
barevná litografie 16/200
v 30,5 ✕ š 49 cm
Signatura: PD Ota Janeček