1919–1996
711
148 %
204 357 Kč
2 070 Kč
950 000 Kč
olej, akryl, plátno
54 x 54 cm
Signatura: LD Ota Janeček 90
barevná litografie 5/100
33,5 x 50 cm
Signatura: Ota Janeček1973
barevná suchá jehla, novotisk
10 x 5 cm
pastel, plátno
12 x 15 cm
Signatura: PD Janeček
42 x 30,5 cm
Signatura: PD Janeček
suchá jehla, novotisk
10 x 9,5 cm