1919–1996
711
148 %
204 357 Kč
2 070 Kč
950 000 Kč
barevný linoryt
26,5 x 15,5 cm
Signatura: PD Ota Janeček
litografie
22 x 30 cm
Signatura: LD Janeček
linoryt, autorský tisk 6/7
26,5 x 11 cm
Signatura: PD Ota Janeček
litografie 18/54
9,5 x 7,5 cm
Signatura: PD Ota Janeček
15 x 9,5 cm
Signatura: UD Ota Janeček 1953
olej, plátno
114 x 195 cm
Signatura: PD Ota Janeček 86
2 x pastel, linoryt
13 x 13 / 29 x 11 / 21,5 x 9 cm
Signatura: 1 x PD a 2 x UD Ota Janeček
litografie
28 x 38 cm
Signatura: LD Janeček