1919–1996
711
148 %
204 357 Kč
2 070 Kč
950 000 Kč
6,5 x 6 cm
Signatura: PD Ota Janeček
8,5 x 5 cm
Signatura: LD O. Janeček
4 x barevný linoryt
4 ks 17 x 20 cm
Signatura: neznačeno
2,5 x 12,5 cm
Signatura: PD Ota Janeček
2 x linoryt
8,5 x 13 / 9 x 16,5 cm
Signatura: 2 x UD Ota Janeček
11 x 12,5 cm
Signatura: U Ota Janeček
1954
barevný linoryt
17,5 x 22,5 cm
Signatura: PD Ota Janeček, LD 1954
6,5 x 6 cm
Signatura: UD Ota Janeček
barevný lept, autorský tisk 2/4
17,5 x 24 cm
Signatura: PD Ota Janeček
barevný linoryt, autorský ruční tisk
26 x 35 cm
Signatura: PD Janeček 50
pastel, ruční papír
42 x 29 cm
Signatura: PD Ota Janeček, na rubu pod dedikací Ota Janeček
barevná litografie 91/100
33,5 x 50 cm
Signatura: PD Ota Janeček 1973