1919–1996
711
148 %
204 357 Kč
2 070 Kč
950 000 Kč
akvarel
v 25 ✕ š 37,5 cm
Signatura: PD Ota Janeček 1955
olej, plátno
v 70 ✕ š 80 cm
Signatura: PD Ota Janeček 1982, na rubu Ota Janeček 1982
barevný pastel, tužka, ruční papír
v 37 ✕ š 50 cm
Signatura: PD Ota Janeček
barevná suchá jehla
3,5 x 5,5 cm
Signatura: D Ota Janeček
olej, sololit
46 x 29,5 cm
Signatura: PD O. Janeček 83
akvarel, kvaš, tuš, ruční papír
30 x 40,5 cm
Signatura: PD Janeček 49
barevná suchá jehla
14,5 x 10 cm
Signatura: UD Ota Janeček
suchá jehla 86/10
6 x 4,5 cm
Signatura: PD Ota Janeček