1919–1996
711
148 %
204 357 Kč
2 070 Kč
950 000 Kč
60. léta 20. stol.
7 x 4 cm
Signatura: PD Ota Janeček
akvarel, tuš, karton
46,5 x 16 cm
Signatura: PN Janeček XII. 42
barevný linoryt
5,5 x 8 cm
Signatura: PD Ota Janeček
17,5 x 9 cm
Signatura: UD Ota Janeček
barevný lept 40/50
19,5 x 14 cm
Signatura: PD Ota Janeček
28,5 x 19,5 cm
Signatura: LD Ota Janeček