1919–1996
711
148 %
204 357 Kč
2 070 Kč
950 000 Kč
28,5 x 19,5 cm
Signatura: LD Ota Janeček
barevná suchá jehla 14/75
9,5 x 6,5 cm
Signatura: PD Ota Janeček
28,5 x 19,5 cm
Signatura: LD Ota Janeček
28,5 x 19,5 cm
Signatura: LD Ota Janeček
barevný lept 64/85
28,5 x 22,5 cm
Signatura: PD Ota Janeček 1956
akvarel, karton
23 x 19,5 cm (výřez)
Signatura: PU Janeček 9. IV. 44
barevný linoryt
5,5 x 8 cm
Signatura: PD Ota Janeček
barevný linoryt
8,5 x 7,5 cm
Signatura: PD Ota Janeček
barevná litografie 66/200
31 x 49 cm
Signatura: PD Ota Janeček
barevná litografie 66/200
31 x 49 cm
Signatura: PD Ota Janeček
barevná litografie 66/200
31 x 49 cm
Signatura: PD Ota Janeček
16 x 12 cm
Signatura: UD Ota Janeček