1919–1996
711
148 %
204 357 Kč
2 070 Kč
950 000 Kč
litografie
22 x 30 cm
Signatura: LD Janeček
linoryt, autorský tisk 6/7
26,5 x 11 cm
Signatura: PD Ota Janeček
litografie 18/54
9,5 x 7,5 cm
Signatura: PD Ota Janeček
15 x 9,5 cm
Signatura: UD Ota Janeček 1953
olej, plátno
114 x 195 cm
Signatura: PD Ota Janeček 86
2 x pastel, linoryt
13 x 13 / 29 x 11 / 21,5 x 9 cm
Signatura: 1 x PD a 2 x UD Ota Janeček
litografie
28 x 38 cm
Signatura: LD Janeček
60. léta 20. stol.
7 x 4 cm
Signatura: PD Ota Janeček
akvarel, tuš, karton
46,5 x 16 cm
Signatura: PN Janeček XII. 42
barevný linoryt
5,5 x 8 cm
Signatura: PD Ota Janeček
17,5 x 9 cm
Signatura: UD Ota Janeček
barevný lept 40/50
19,5 x 14 cm
Signatura: PD Ota Janeček