1919–1996
711
148 %
204 357 Kč
2 070 Kč
950 000 Kč
v 8,5 ✕ š 5,5 cm
Signatura: D Ota Janeček
v 14,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: UD Ota Janeček
v 14,5 ✕ š 9 cm
Signatura: UD Ota Janeček
barevná suchá jehla 33/100
v 6,5 ✕ š 4,5 cm
Signatura: PD Ota Janeček
v 21 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Ota Janeček
litografie, autorský tisk 3/4
v 35,5 ✕ š 25 cm
Signatura: PD Ota Janeček, UD monogram O. J. pod dedikací
v 7 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD Ota Janeček
v 23 ✕ š 14,5 cm
Signatura: UD Ota Janeček
olej, sololit
v 41 ✕ š 32,5 cm
Signatura: PD Ota Janeček 89, na rubu Ota Janeček 89
v 5 ✕ š 4,5 cm
Signatura: UD autorské razítko
v 22,5 ✕ š 15 cm
Signatura: UD Ota Janeček
barevná suchá jehla
v 11,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD Janeček