1919–1996
711
148 %
204 357 Kč
2 070 Kč
950 000 Kč
barevná suchá jehla, novotisk
10 x 5 cm
pastel, plátno
12 x 15 cm
Signatura: PD Janeček
42 x 30,5 cm
Signatura: PD Janeček
suchá jehla, novotisk
10 x 9,5 cm
suchá jehla 89/100
31,5 x 21,5 cm
Signatura: Ota Janeček 87
35 x 25 cm
Signatura: Ota Janeček 1958
pastel, plátno
12 x 15 cm
Signatura: PD Janeček
25 x 27,5 cm
Signatura: LD Ota Janeček 82
29,5 x 23,5 cm
Signatura: LD Ota Janeček 82
akvarel, karton
18 x 27 cm
Signatura: DU OJ 21. II. 45
barevná suchá jehla
11 x 6 cm
14,5 x 9,5 cm
Signatura: Ota Janeček