1919–1996
711
148 %
204 357 Kč
2 070 Kč
950 000 Kč
barevný linoryt
v 26,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: LD Ota Janeček
v 17 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD Ota Janeček
v 14,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: neznačeno
linoryt, autorský tisk 6/7
26,5 x 11 cm
Signatura: PD Ota Janeček
v 19,5 ✕ š 10 cm
Signatura: UD Ota Janeček
v 18,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: UD Ota Janeček
barevná litografie 16/200
v 30,5 ✕ š 49 cm
Signatura: PD Ota Janeček
19 x kresba
v 15 ✕ š 10 cm
Signatura: 19 x různě
litografie, autorský tisk 3/4
v 35,5 ✕ š 25 cm
Signatura: PD Ota Janeček, UD monogram O. J. pod dedikací
v 40 ✕ š 24 cm
Signatura: UD Ota Janeček 1963
v 16 ✕ š 12 cm
Signatura: UD Ota Janeček
olej, plátno
v 70 ✕ š 70 cm
Signatura: PD Ota Janeček 83, na rubu Ota Janeček