1919–1996
711
148 %
204 357 Kč
2 070 Kč
950 000 Kč
linoryt s podtiskem 147/150
20 x 12,5 cm
Signatura: Ota Janeček
3 x ocelorytina
5 x 5,5 / 5,5 x 7,5 cm
Signatura: Ota Janeček 1966 v tisku na známkách
20 x 21,5 cm
Signatura: PD Ota Janeček
barevný linoryt
19 x 24 cm
Signatura: UN Ota Janeček, PD Janeček v tisku
linoryt, autorský tisk 2/50
20,5 x 15 cm
Signatura: Ota Janeček 1978
linoryt, autorský tisk 18/20
15 x 12 cm
Signatura: Ota Janeček 83
linoryt 13/20
16 x 10,5 cm
Signatura: Ota Janeček
linoryt 14/100
20 x 12,5 cm
Signatura: Ota Janeček
barevný linoryt
19,5 x 24 cm
Signatura: Janeček v tisku
litografie, autorský tisk
20 x 15,5 cm
Signatura: LD Ota Janeček
olej, akryl, plátno
54 x 54 cm
Signatura: LD Ota Janeček 90
barevná litografie 5/100
33,5 x 50 cm
Signatura: Ota Janeček1973