1919–1996
711
148 %
204 357 Kč
2 070 Kč
950 000 Kč
5 x linoryt
7,5 x 7 / 3 x 4 cm
Signatura: 5 x Ota Janeček
olej, sololit
45 x 29 cm
Signatura: PD Ota Janeček 1985
barevná suchá jehla
14,5 x 10,5 cm
Signatura: UD Ota Janeček
akvarel, kvaš, tuš, ruční papír
30 x 40,5 cm
Signatura: PD Janeček 49
50. léta 20. stol.
barevný linoryt / linoryt
19,5 x 15,5 / 3 x 5 cm
Signatura: 2 x PD Ota Janeček
litografie, ruční papír
20,5 x 14 cm
Signatura: LD Ota Janeček, PD Janeček v tisku
pastel, plátno na lepence
19,5 x 32 cm
Signatura: LD Janeček 67
barevná suchá jehla
14,5 x 10 cm
Signatura: D Ota Janeček
13 x 8,5 cm
Signatura: UD Ota Janeček
barevná suchá jehla
14,5 x 10,5 cm
Signatura: D Ota Janeček
barevný pastel, ruční papír
42 x 29 cm
Signatura: PD Ota Janeček, na rubu pod dedikací Ota Janeček
6,5 x 6 cm
Signatura: PD Ota Janeček