1919–1996
711
148 %
204 357 Kč
2 070 Kč
950 000 Kč
barevná suchá jehla
8 x 9,5 cm
Signatura: D Ota Janeček
30 x 40,5 cm
Signatura: neznačeno
olej, sololit
46 x 29,5 cm
Signatura: PD O. Janeček 83
3 x 2,5 cm
Signatura: D O. Janeček
olej, plátno
33 x 41 cm
Signatura: LD Ota Janeček 1984, na rubu Ota Janeček 84
barevná suchá jehla
8 x 9,5 cm
Signatura: D Ota Janeček
19,5 x 10 cm
Signatura: UD Ota Janeček
5 x linoryt
7,5 x 7,5 / 3 x 3,5 cm
Signatura: 5 x Ota Janeček
dřevoryt, 2 x linoryt
16 x 12,5 / 3 x 3,5 cm
Signatura: 3 x Ota Janeček
4 x linoryt
3,5 x 4,5 / 7 x 9,5 cm
Signatura: 3 x Ota Janeček, 1 x Janeček
13 x 8,5 cm
Signatura: UD Ota Janeček
barevná suchá jehla
14,5 x 10,5 cm
Signatura: PD Ota Janeček