1919–1996
711
148 %
204 357 Kč
2 070 Kč
950 000 Kč
15 x 14 cm
Signatura: autorské razítko Ota Janeček
20 x 15,5 cm
Signatura: DU Ota Janeček
50. léta
9 x 13,5 cm
Signatura: PD Ota Janeček
32 x 27 cm
Signatura: LD Ota Janeček 62
barevný linoryt
9,5 x 17 cm
Signatura: PD Ota Janeček
13 x 8,5 cm
Signatura: DU Ota Janeček
50. léta
barevný linoryt
17 x 19,5 cm
Signatura: PD Ota Janeček
litografie 7 - 72
44 x 44,5 cm
Signatura: PD v tisku OJ
37 x 42 cm
Signatura: DU Ota Janeček
28 x 34 cm
Signatura: nesignováno
52 x 46 cm
Signatura: DU Ota Janeček
olej, plátno
44 x 35 cm
Signatura: PD Ota Janeček 1986