1919–1996
711
148 %
204 357 Kč
2 070 Kč
950 000 Kč
litografie
11,5 x 8,5 cm
Signatura: Ota Janeček
52 x 33 cm
Signatura: PD značeno O. Janeček
15 x 14 cm
14,5 x 9 cm
Signatura: Ota Janeček
6 x 6,5 cm
Signatura: Ota Janeček
20 x 21,5 cm
Signatura: Ota Janeček
21 x 15 cm
Signatura: Ota Janeček 85
13,5 x 13,5 cm
Signatura: Ota Janeček
linoryt 31/60
14 x 9 cm
Signatura: Ota Janeček 45
barevná suchá jehla, novotisk
7 x 7 cm
22 x 17,5 cm
Signatura: Ota Janeček
8 x 16,5 cm
Signatura: Ota Janeček