1919–1996
711
148 %
204 357 Kč
2 070 Kč
950 000 Kč
litografie 31/100
14 x 9,5 cm
Signatura: PD Ota Janeček
akvarel, tuš, papír
20 x 30 cm
Signatura: LN Janeček 46
16 x 17,5 cm
Signatura: PD Ota Janeček
barevná suchá jehla
15 x 10,5 cm
Signatura: PD Ota Janeček
15 x 10,5 cm
Signatura: DU Ota Janeček