1919–1996
711
148 %
204 357 Kč
2 070 Kč
950 000 Kč
14,5 x 16,5 cm
10 x 10 cm
16 x 19 cm
6 x 6 cm
Signatura: Ota Janeček
18 x 10 cm
6 x 9 cm
Signatura: O. J. v tisku
litografie
9,5 x 7 cm
Signatura: Ota Janeček 1956
litografie
13 x 8,5 cm
Signatura: Janeček
akvarel, karton
20 x 28 cm
Signatura: sign. DU OJ 21.II.45
17,5 x 12 cm
13 x 7,5 cm
Signatura: Ota Janeček
16 x 10,5 cm
Signatura: Ota Janeček