1919–1996
711
148 %
204 357 Kč
2 070 Kč
950 000 Kč
24,5 x 16,5 cm
Signatura: DU Ota Janeček
24 x 30 cm
Signatura: nesignováno
23,5 x 36 cm
Signatura: nesignováno
33 x 35 cm
Signatura: nesignováno
24 x 31 cm
Signatura: nesignováno
11 x 9,5 cm
Signatura: nesignováno
27 x 11,5 cm
Signatura: nesignováno
25 x 16,5 cm
Signatura: nesignováno
kresba tuší, papír
28 x 20 cm
Signatura: PD Ota Janeček
litografie 5/5, autorský tisk
31 x 22 cm
Signatura: PD Ota Janeček
1954
barevný linoryt
18 x 23 cm
Signatura: PD Ota Janeček
lept 40/40
17,5 x 25 cm
Signatura: PD Ota Janeček