1912–1994
432
141 %
75 000 Kč
1 176 Kč
160 000 Kč
grafický list
17,5 x 12 cm
Signatura: L. Jiřincová
litografie
24,5 x 17 cm
Signatura: nesignováno
litografie
24 x 16,5 cm
Signatura: L. Jiřincová
litografie
26 x 17,5 cm
Signatura: L. Jiřincová 44
komb. technika
17,5 x 23,5 cm
Signatura: Jiřincová
litografie 88/200
14,5 x 10 cm
Signatura: L. Jiřincová
litografie
24,5 x 17 cm
Signatura: nesignováno
litografie
24,5 x 17 cm
Signatura: nesignováno
litografie
24,5 x 18 cm
Signatura: L. Jiřincová
lept 16/60
15 x 12 cm
Signatura: L. Jiřincová 50
litografie 7/30
35,5 x 27,5 cm
Signatura: L. Jiřincová 48
litografie 88/200
14,5 x 10 cm
Signatura: L. Jiřincová