1912–1994
432
141 %
75 000 Kč
1 176 Kč
160 000 Kč
2 x litografie
19 x 10,5 / 10,5 x 19 cm
Signatura: 2 x L. Jiřincová
19 x 8,5 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
10,5 x 7 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
12 x 7 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
grafický list
15 x 8 cm
Signatura: neznačeno
11,5 x 7 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
10,5 x 6,5 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
linoryt, 2 x litografie
6 x 2,5 / 10 x 10,5 cm
Signatura: 3 x D L. Jiřincová
17 x 11 cm
Signatura: UD L. Jiřinncová
litografie
12,5 x 9 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
13,5 x 9 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
lept, kolorovaný 45/60
9,5 x 6,5 cm
Signatura: PD L. Jiřincová