1912–1994
432
141 %
75 000 Kč
1 176 Kč
160 000 Kč
litografie
8 x 6 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
litografie
23,5 x 15,5 cm
Signatura: LD L. Jiřincová
litografie
8 x 6 cm
Signatura: neznačeno
14 x 9,5 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
litografie
21 x 12,5 cm
Signatura: neznačeno
13,5 x 8,5 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
5 x litografie 43/200
5 ks 12,5 x 9 cm
Signatura: 5 x UD L. Jiřincová
litografie
8 x 11,5 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
5 x 3,5 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
barevný lept, ruční papír 86/200
34 x 24,5 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
13,5 x 8,5 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
1951
14 x litografie ???/500
32,5 x 20,5 cm
Signatura: 14 x UD L. Jiřincová, na frontispisu L. Jiřincová, nad popisem Ludmila Jiřincová