1912–1994
432
141 %
75 000 Kč
1 176 Kč
160 000 Kč
15 x 13,5 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, vrypy
7,5 x 4,5 cm
Signatura: na rubu L. Jiřincová
litografie
8 x 11,5 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
litografie
13 x 6,5 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
litografie 98/100
33 x 23,5 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
40. léta 20. stol.
litografie
23,5 x 15 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
litografie
24 x 16 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
1951
soubor 14 litografií
cca 32 x 20 cm
Signatura: na straně s popisem Ludmila Jiřincová
6 x 2,5 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
litografie
33,5 x 20 cm (výřez)
Signatura: UD L. Jiřincová
kresba tužkou, karton
33 x 21 cm (výřez)
Signatura: UD L. Jiřincová
lept 85/200
14,5 x 10 cm
Signatura: PD L. Jiřincová