1912–1994
432
141 %
75 000 Kč
1 176 Kč
160 000 Kč
litografie
10,3 x 6,6 cm
Signatura: L. Jiřincová
14 x 10 cm
Signatura: L. Jiřincová
14 x 10 cm
Signatura: L. Jiřincová
litografie
29,5 x 22 cm
Signatura: PD L. Jiřincová 44
litografie
18 x 13 cm
Signatura: L. Jiřincová
litografie
6,1 x 4,7 cm
Signatura: L. Jiřincová
litografie
10 x 7 cm
Signatura: L. Jiřincová
litografie
8,3 x 5 cm
Signatura: nesignováno
litografie
13 x 9 cm
Signatura: L. Jiřincová
litografie
15 x 11,7 cm
Signatura: L. Jiřincová
litografie
9 x 9 cm
Signatura: L. Jiřincová
litografie
9 x 9 cm
Signatura: L. Jiřincová