1912–1994
432
141 %
75 000 Kč
1 176 Kč
160 000 Kč
litografie
31 x 20 cm
Signatura: L. Jiřincová
litografie
13,5 x 9,5 cm
Signatura: L. Jiřincová
50. léta
litografie
14 x 9,5 cm
Signatura: L. Jiřincová
50. léta
litografie
12,8 x 8,8 cm
Signatura: L. Jiřincová
litografie
24 x 15,3 cm
Signatura: L. Jiřincová
litografie
30 x 20 cm
Signatura: L. Jiřincová
16 x 10,5 cm
Signatura: L. Jiřincová
litografie
23 x 17 cm
Signatura: nesignováno
litografie
23 x 17 cm
Signatura: nesignováno
litografie
14 x 10 cm
Signatura: L. Jiřincová
litografie
14 x 10 cm
Signatura: L. Jiřincová
litografie
14 x 10 cm
Signatura: L. Jiřincová