1912–1994
432
141 %
75 000 Kč
1 176 Kč
160 000 Kč
litografie
14 x 10 cm
Signatura: L. Jiřincová
litografie
14 x 10 cm
Signatura: L. Jiřincová
litografie
14 x 9,5 cm
Signatura: L. Jiřincová
litografie
13 x 8 cm
Signatura: nesignováno
akvarel, tuš, papír
8 x 10 cm
Signatura: L. Jiřincová 47
lept 76/200
35 x 25 cm
Signatura: L. Jiřincová
kresba
29,5 x 21 cm
Signatura: nesignováno
12 x 7,5 cm
Signatura: L. Jiřincová
50. léta
litografie
20 x 12 cm
Signatura: L. Jiřincová
barevná litografie
15 x 10 cm
Signatura: L. Jiřincová
litografie
13 x 9,5 cm
Signatura: L. Jiřincová
ručně kolorovaný linoryt
20 x 12 cm
Signatura: L. Jiřincová