1912–1994
432
141 %
75 000 Kč
1 176 Kč
160 000 Kč
litografie
12,8 x 8,7 cm
Signatura: L. Jiřincová
litografie
13 x 8,8 cm
Signatura: L. Jiřincová
litografie
19 x 14 cm
Signatura: L. Jiřincová 44
barevná litografie
15 x 10 cm
Signatura: L. Jiřincová
litografie
19 x 10,5 cm
Signatura: nesignováno
litografie
13 x 9,5 cm
Signatura: L. Jiřincová
grafický list
7,5 x 7,5 cm
Signatura: L. Jiřincová
litografie
12,4 x 9 cm
Signatura: L. Jiřincová
litografie
12,5 x 9 cm
Signatura: L. Jiřincová
litografie
18,8 x 10,2 cm
Signatura: nesignováno
litografie
13,5 x 9 cm
Signatura: L. Jiřincová
litografie
13,5 x 9 cm
Signatura: L. Jiřincová