1912–1994
432
141 %
75 000 Kč
1 176 Kč
160 000 Kč
litografie
21 x 12 cm
22 x 8 cm
Signatura: L. Jiřincová
11,5 x 7 cm
Signatura: L. Jiřincová
litografie
19,5 x 11,5 cm
litografie
23,5 x 16 cm
Signatura: L. Jiřincová
7 x 6 cm
Signatura: L. Jiřincová
kresba tužkou, akvarel
4 x 2 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
lept 47/60
17,5 x 11,5 cm
Signatura: L. Jiřincová
litografie
16,5 x 9 cm
litografie
24 x 15 cm
Signatura: L. Jiřincová
litografie
23,5 x 15 cm
Signatura: L. Jiřincová
10 x 7,5 cm
Signatura: L. Jiřincová