1912–1994
430
141 %
75 000 Kč
1 176 Kč
160 000 Kč
barevná litografie 15/20
v 36,5 ✕ š 29 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
barevná litografie
v 26 ✕ š 18 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
litografie, lept
9 x 5 / 5,5 x 5,5 cm
Signatura: PD a UD L. Jiřincová
barevný linoryt
v 16 ✕ š 10,5 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
v 12 ✕ š 8 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
litografie, kolorovaná
v 33 ✕ š 20 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
litografie, kolorovaná
v 32 ✕ š 20 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
2 x lept, 2 x litografie
3,5 x 3,5 / 3,5 x 6 cm
Signatura: 3 x UD L. Jiřincová
v 14,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
v 6,5 ✕ š 6,5 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
litografie, akvarel
v 31,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
litografie s podtiskem
v 13 ✕ š 9,5 cm
Signatura: UD L. Jiřincová