1912–1994
432
141 %
75 000 Kč
1 176 Kč
160 000 Kč
lept 16/60
15 x 12 cm
Signatura: L. Jiřincová 50
litografie 7/30
35,5 x 27,5 cm
Signatura: L. Jiřincová 48
litografie 88/200
14,5 x 10 cm
Signatura: L. Jiřincová
8 x 6 cm
Signatura: L. Jiřincová
litografie
21 x 12 cm
Signatura: nesignováno
litografie
19,5 x 11,5 cm
litografie
13 x 9 cm
Signatura: L. Jiřincová
komb. technika, kvaš
17,5 x 23,5 cm
Signatura: L. Jiřincová
litografie, graf. příloha 1946
17 x 9 cm
Signatura: nesignováno
tužka
31,5 x 21 cm
Signatura: L. Jiřincová
kresba štětcem, tuš
36 x 27 cm
Signatura: L. Jiřincová
komb. technika, pastel, kvaš, tempera
25 x 18 cm
Signatura: Jiřincová