1912–1994
432
141 %
75 000 Kč
1 176 Kč
160 000 Kč
5 x 3,5 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
barevný lept, ruční papír 86/200
34 x 24,5 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
13,5 x 8,5 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
1951
14 x litografie ???/500
32,5 x 20,5 cm
Signatura: 14 x UD L. Jiřincová, na frontispisu L. Jiřincová, nad popisem Ludmila Jiřincová
15 x 13,5 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, vrypy
7,5 x 4,5 cm
Signatura: na rubu L. Jiřincová
litografie
8 x 11,5 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
litografie
13 x 6,5 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
litografie 98/100
33 x 23,5 cm
Signatura: PD L. Jiřincová