1912–1994
432
141 %
75 000 Kč
1 176 Kč
160 000 Kč
litografie 10/50
37 x 27 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
litografie
21 x 15,5 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
akvarel, karton
14,5 x 9,5 cm (výřez)
Signatura: PD L. Jiřincová
tisk, akvarel
9 x 13 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
15,5 x 11,5 cm (výřez)
Signatura: PD L. Jiřincová
15,5 x 11,5 cm (výřez)
Signatura: PD L. Jiřincová
6 x 8,5 cm
Signatura: L. Jiřincová
16 x 9,5 cm
Signatura: J v tisku
hlubotisk
14 x 9 cm
hlubotisk
14,5 x 9,5 cm
15 x 13,5 cm
litografie
21 x 12 cm